Mugen Carbon Leather

Mugen Carbon Leather to kolekcja małych gadżetów tej japońskiej marki. Wykonane są równie starannie, co legendarne części.

Mugen Carbon Leather

Mugen Carbon Leather

Mugen Carbon Leather Wallet wykonany jest z karbonowej skóry, która doskonale imituje włókna węglowe. Materiał ten w podobny sposób odbija światło, dzięki czemu jest idealnie zrównoważony pomiędzy matem, a połyskiem. Portfel Mugena jest bardzo przyjemny w dotyku i gwarantuje pewny chwyt. Carbon Leather nadaje mu ekskluzywnego charakteru. Całość zdobi gustowne, metalowe logo Mugen Power w tradycyjnej dla marki kolorystyce. W środku portfel wykończony jest miękką skórą nappa, a kieszonki potraktowano gładkim poliestrem. Wewnątrz znajduje się również sporych rozmiarów przegródka na monety. Mugen Carbon Leather Wallet to idealny prezent dla miłośnika nadwornego tunera Hondy.

Mugen Carbon Leather Wallet 90000-XYE-371A

90000-XYE-371A Mugen Carbon Leather WalletMugen Carbon Leather Wallet

Mugen Carbon Leather WalletMugen Carbon Leather Wallet Inside

Mugen Carbon Leather Wallet Inside

Width 98 mm x Length 110 mm x Thickness 20 mm

Mugen Carbon Leather Card Case wykonany jest z karbonowej skóry, która doskonale imituje włókna węglowe. Materiał ten w podobny sposób odbija światło, dzięki czemu jest idealnie zrównoważony pomiędzy matem, a połyskiem. Etui na karty Mugena jest bardzo przyjemne w dotyku i gwarantuje pewny chwyt. Carbon Leather nadaje mu ekskluzywnego charakteru. Całość zdobi gustowne, metalowe logo Mugen Power w tradycyjnej dla marki kolorystyce. W środku etui wykończone jest miękką skórą nappa, a kieszonki potraktowano gładkim poliestrem. Mugen Carbon Leather Card Case to idealny prezent dla miłośnika nadwornego tunera Hondy.

Mugen Carbon Leather Card Case 90000-XYE-373A

90000-XYE-373A Mugen Carbon Leather Card CaseMugen Carbon Leather Card Case

Mugen Carbon Leather Card CaseMugen Carbon Leather Card Case Inside

Mugen Carbon Leather Card Case Inside

Width 70 mm x Length 112 mm x Thickness 14 mm

Wszystkie wpisy w zakładce Type-R

Dodaj komentarz